8 651 44010

Kalėdinė “Dažasvydžio Centro” iniciatyva vaikams

Kalėdinė “Dažasvydžio Centro” iniciatyva vaikams

Naujienos - 2014-12-27 - 0 Comments - by

Kalėdos – tai stebuklingas laikas metų pabaigoje kai staiga artėjant naujiems metams norisi akimirkai sustoti ir atsisukti atgal. Mintyse prabėgę einamuosius metus suprantame, kad daugybę laiko buvome paskendę savo kasdieniuose darbuose. Gražiausios žiemos šventės skatina daryti gerus darbus ir prisidėti prie gražių iniciatyvų, viena tokių gruodžio 17-ąją vyko Vilniuje.

dazasvydis-kaledos (4) dazasvydis-kaledos (3) dazasvydis-kaledos (5)

“Dažasvydžio centras” kartu su “Express Pizza” bei “Forum Cinemas” organizavo gražų Kalėdinį renginį vaikams. “Gilės” ir “Žolyno” vaikų globos namų auklėtiniai buvo pakviesti išbandyti savo jėgas sportinio dažasvydžio aikštelėje. Dalyviai pasiskirstė į dvi grupes. Vyresnieji varžėsi skirtingose sportinio ir pramoginio dažasvydžio aikštelėse. Padedami “Dažasvydžio centro” instruktorių vyresnieji greitai suprato žaidimo subtilybes ir užvaldyti azarto pasinėrė iš žaidimą. Žaisdami komandomis jie kartu kūrė savo žaidimo planus ir prognozavo įvykius aikštelėje ir siekė pergalės.

Renginyje kartu su vaikais dalyvavę daugkartiniai Lietuvos sportinio dažasvydžio lygos čempionai, komandos “Diaspora” atstovai aktyviai pasakojo vyresniesiems apie žaidimo taisykles ir tai, kaip vyksta sportinio dažasvydžio varžybos. “Dviems komandoms žaidžiant vienai prieš kita nugalėtojais tampa tie, kurie sugeba geriau susiorientuoti aikštelėje bei greičiau reaguoti į besikeičiančią situaciją ir žaibiškai priima reikalingus sprendimus. Būkite aktyvūs, judėkite greitai ir stenkitės nuspėti ką darys Jūsų priešininkas, kalbėkite su savo komandos draugais tam, kad turėtumėte visą reikalingą informaciją” – pasakojo 2014-ųjų metu Lietuvos dažasvydžio lygos čempionai.

dazasvydis-kaledos (10) dazasvydis-kaledos (9) dazasvydis-kaledos (8)

Mažieji renginio dalyviai, 6 – 12 metukų amžiaus vaikai, išbandė specialiai tokio amžiaus vaikams skirtą “JT Splat Master” žaidimo formatą. Minėtas formatas yra patogus ir labai smagus vaikams, nes naudojami mažesni dažasvydžio kamuoliukai ir mažiau galingi žymekliai, kurie užtaisomi po kiekvieno šūvio. Žaidimui naudojant “JT Splat Master” žymeklius žaidimas tampa daugiau panašus į “pagauk ir nudažyk” ir tai suteikia žaidimui dar daugiau smagumo. Mažieji žaidėjai išbandė kelis skirtingus žaidimo scenarijus ir labiausiai jiems patiko “vėliavos pagrobimo” žaidimas. Ypatingo dėmesio susilaukė Kalėdų senelio dažasvydininko vizitas. Vaikams reikalaujant Kalėdų senelis sutiko pasivaržyti su vaikais ir dažasvydžio aikštelėje. Žaidamas atsargiai ir taktiškai Kalėdų senelis vedė vaikų komandą į priekį ir padėjo laimėti. Nuo pat žaidimo pradžios vaikai labai aktyviai stengėsi užimti reikalingas pozicijas, laimint tai vienai tai kitai komandai aikštelėje liejosi teigiamos emocijos. Žaisdami pagal skirtingus scenarijus vaikai stengėsi laimėti ir žaibiškai susiruošdavo eiti į aikštelę naujam žaidimui.

dazasvydis-kaledos (7) dazasvydis-kaledos (6) dazasvydis-kaledos (2) dazasvydis-kaledos (1)

Baigus žaidimus visi susėdo prie stalo, atstatyti žaidimo metu prarastas jėgas padėjo “Express Pizza”. Renginio dalyviai prie stalo aktyviai dalinosi įspūdžiais, aštriausiais žaidimo momentais ir pasakojo, kaip pavyko laimėti. Graži, “Dažasvydžio centro” Kalėdinė iniciatyva pasiteisino puikiai, prie stalo švietė šypsenos ir skambėjo juokas.

Dažasvydžio centras dėkoja už pabalba:

Instruktoriams: Jovydui Ručinskui ir Vitalijui Suvorov.
Kamandos Diapora atstovams: Artūrui Beliajev ir Viktorui Beliajev,
Lietuvos dažasvydžio federacijos atstovams: Giedriui Matulevičiui ir Rokui Mikalauskui
Draugams: Algirdui Tamuliui (senelis šaltis), Santai Černiavskajai

logo-LDF forumcinemas-logoexpress-pizza-logo  vieo_virus-logo

0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *