8 651 44010

Treniruotės

Kiekvieno žaidėjo kelias į sportinį dažasvydį yra individualus. Vieni prisijungia prie treniruočių norėdami geresnių rezultatų pramoginiuose žaidimuose su draugais, kiti treniruojasi daug ir įtemptai tam, kad galėtų pasiekti pergales Lietuvos ar užsienio sportinio dažasvydžio lygose. Nepriklausomai nuo to ar dažasvydis Jums yra hobis ar sportas, treniruotis verta. Treniruočių metu naudojami daugkartiniai „Reball“ kamuoliukai leidžia stipriai sumažinti treniruočių kaštus, o tai reiškia, kad galima šaudyti daug ir treniruotis pigiai. Taip pat treniruočių metu susipažinsite su naujais žmonėmis, kurie lygiai taip pat bus neabejingi adrenalinui ir aštriems pojūčiams.

Šiuo metu komplektuojama nauja treniruočių grupė pradedantiesiems žaidėjams. Nereikalingas joks išankstinis pasirengimas, viskas ko reikia - tai noras sportuoti vieną ar daugiau kartų per savaitę (pasirinktinai) ir gera nuotaika. Pradedantiems žaidėjams suteiksime visą reikalingą įrangą.

Kviečiame užsiregistruoti į pažintinę nemokamą sportinio dažasvydžio treniruotę. Ateik ir susipažink su sportiniu dažasvydžiu.

Treniruočių grafikas

Savairtės dienos

Savairtės dienos

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Kaunas 18:30 val. - 20:30 val

Ketvirtadienis

Vilnius 19:00 val. - 21:00 val.

Penktadienis

Sekmadienis

Sparingai 12:00 val. - 14:00 val.

Kontaktai

Daugiau informacijos ir registracija telefonu arba el. paštu:

+370 675 39387 (Edvinas, treneris)
info@ltdazasvydis.lt

+370 651 44010 (Tadas, klubo vadovas)
info@paintball.lt

Vilnius - Dažasvydžio centras. Adresas: Mileikių g. 1, MIleikiai, Vilniaus raj.

Kaunas - Legionas. Adresas:
Alksnių g. 6, Kaunas

reball-4[1] reball-6[1] reball-4[1] reball-9[1] DC-komanda1 DC-komanda2 airball (1) airball (3) airball (4) airball (6) airball (8) DC-komanda