8 651 44010

Varžybų organizavimas

Sportinis dažasvydis X-ball yra vienas iš azartiškiausių dažasvydžio žaidimų. X-ball‘as vykta varžybų principu. Komandos kovoja tarpusavyje dėl prizinių vietų. Žaidimas vyksta pripučiamoje „X-ball“ aikštelėje, kurioje simetriškai išdėliotos figūros. Žaidimo laukas aptvertas apsauginiu tinklu, kad varžybas galėtų stebėti žiūrovai.

Žaidimo principas: tikslas atnešti priešininkų vėliavą į savo bazę ir pelnyti traškus.

„Dažasvydžio centras“ yra „Lietuvos Dažasvydžio federacijos“ narys. Organizuodami varžybas vadovaujamės LDF sportinio dažasvydžio taisyklėmis. Varžybas veda bei prižiūri patyrę instruktoriai, kurie patys žaidžia ir teisėjauja Lietuvos ir Europos turnyruose. Instruktoriai visada sudomina tiek žaidėjus, tiek ir žiūrovus dažasvydžio žaidimu bei suteikia kvalifikuotą pagalbą.

 

„Dažasvydžio centras“ varžybas gali organizuoti bet kurioje vietoje. Pvz. miesto centre, sodyboje, parke. Aikštelė yra mobili, todėl žaidimą galime organizuoti pagal jūsų norus.

Šis sportinio dažasvydžio žaidimas tinka organizuojant dideles įmones šventes, nes tai ne tik pramoga dalyviams, bet ir žiūrovams.

Daugiau informacijos dėl varžybų organizavimo:

Klubo vadovas Tadas Čypas

+370 651 44010

tadas@paintball.lt