8 651 44010

Dažasvydis Mileikiuose

Mileikių g. 1, MIleikiai, Vilniaus raj. ( Molėtų plentas 30 km. )

Dažasvydžio Centro aktyvių pramogų nuotykių parkas įsikūręs Molėtų plente, 30 kilometre.
Šiuo metu veikia penkios pramoginės aikštelės. Old Western, Xball, Battlefield‘as, Forest Attack ir Reball žaidimo aikštelė po stogu.

Vienu metu pramogauti gali iki 120 dalyvių. Juos prižiūrės kvalifikuoti Lietuvos Dažasvydžio Federacijos instruktoriai, laisvalaikiu užsiimantys profesionaliu sportiniu dažasvydžiu. Savo darbą puikiai išmanantys vedliai tikrai padės pasijausti kaip realiame kovos lauke bei negailės profesionalių patarimų norint laimėti kovą.
Žiūrovai taip pat nebus nuskriausti, jie galės stebėti žaidimo eigą pro apsauginį tinklą, pašaudyti į taikinius, pasivaikščioti po gražias apylinkes, vasaros metu išsimaudyti, pasideginti, o praalkus paragauti skanių patiekalų mūsų chill zonose.

Pasirengimas žaidimams vyksta jaukiai įrengtose patalpose, kurios žiemos metu yra šildomos. Jaukiai sėdėdami patalpose pro didelius langus galėsite stebėti žaidimo eigą. Po žaidimo yra galimybė pasidaryti vaišes. O jų metu pasidalinti smagiais įspūdžiais su draugais. Lauksime Jūsų mūsų aktyvių pramogų nuotykių parke, patikėkite savo laisvalaikį į profesionalų rankas.
  • Penkios skirtingos žaidimų aikštelės
  • Pastatai, tankai, bokštai ir kitos dirbtinės ir natūralios priedangos
  • Toletai, dušai
  • Chill zonos, išsikepti mėsos ir pasilinksminti po žaidimo
  • Vandens telkinys ir pliažas
  • Pirtis, sodyba
  • Kvalifikuoti instruktoriai
  • Galimybė užsisakyti maitinimą

Kainos

Startas
18EURdalyviui
200 vnt. kamuoliukų
Minimali grupė - 10 žaidėjų
Užsisakyti
GERAS
35EURdalyviui
500 vnt. kamuoliukų
Minimali grupė - 10 žaidėjų
Užsisakyti
BLOGAS ORAS
35EURdalyviui
Jei oro sąlygos geros žaidimas viska lauke, o jei blogas ,viduje su Reball.
500 vnt. kamuoliukų
Minimali grupė - 10 žaidėjų
Rezervuojant būtina pranešti, kad renkatės šį planą.
Užsisakyti

Aikštelės vieta

Žaidimo laukai

UŽDARA AIKŠTELĖ

Sportinė pripučiama aikštelė patalpoje. Tai kaip planas B jei lauke lyja ar smarkai sninga. Šioje erdvėje teikiamos šios paslaugos: Reball, Lazertag ir Lankų žaidimai. Angaras yra gana nemažas net 500m2 tad vienu metu gali žaisi nemažas dalyvių skaičius.

old Western

Sename Westerno miestelyje nusikalstamumas įgauna pagreitį, plėšikavimai, smurtas,  štai, kas vyksta laukinių vakarų kaimelyje. Jūsų misija sustabdyti plėšikus ir grąžinti ramybę Old Western miesteliui.

 Battle field

Battlefield‘o aikštelėje –Jūsų specialiųjų pajėgų būriui pavedama užduotis surasti ir likviduoti priešininkų ekipuotę paslėptą jų bunkeryje. Kelias iki ekipuotės yra ypatingai saugomas, tankai, užtvaros, barikados, apsiginklavę priešininkai tik maža dalis to, kas gresia Jūsų komandai.

Sportinio džasvydžio aikštelė (Xball)

Xball – sportinio dažasvydžio žaidimas. Tai labai greitas ir azartiškas sportas.  Šis žaidimo stilius labai patinka tiems kas nemėgsta ilgai slėptis ir laukti priešo.  Šioje aikštelėje taip pat vyksta sportinio dažasvydžio treniruotės. 

Pilis

Aikštelė Pilis – tai 6 metrų aukščio ir net 700m2 medinė tvirtovė. Pilyje gali pasijusti tarsi viduramžių laikais. Su penkiais bokštais, laiptinėmis, tiltais ir slaptomis vietelėmis. Kaip ir priklauso pilį puola priešai su: katapultomis, patrankomis, skydais ir net pačiu Trojos arkliu. Šiuo metu šioje aikštelėje teikiamos šios paslaugos: šratasvydis ir lazeriai.