8 651 44010

Aktyvios pramogos Taksi parke

Aktyvios pramogos Taksi parke

Naujienos - 2015-09-08 - 0 Comments - by

Atšalo oras, pradėjo lyti, o gal net ir snigti. Ne bėda! Dažasvydžio centras pasiruošęs pasirūpinti jūsų aktyviu laisvalaikiu. Azartiškos ir linksmos Dažasvydžio centro pramogos senajame taksi parke:

Dažasvydis – taksi parke.  Tai puiki pramoga šaltuoju metu laiku. Šiuo metu yra veikiančios trys žaidimo aikštelės po stogu ir viena lauke, kuriose pilna slėptuvių, užtvarų, karinės technikos imitacijų, senų automobilių. Žiūrovai taip pat nebus nuskriausti – jie galės stebėti žaidimo eigą pro apsauginį tinklą, kuris juosia visas žaidimo aikšteles. Aikštelėse įrengtos atskiros poilsio zonos ir persirengimo kambariai, kuriuose šilta net ir šaltuoju metų laiku. Norintiems po žaidimo pasilinksminti ilgiau, pasiūlysime karišką kampelį, kuriame yra didelis stalas ir garso aparatūra. Taip pat yra galimybė pasinaudoti židiniu: išsikepti šašlyko ant laužo. ( dažasvydis taksi parke, dažasvydis vilniuje )

dazasvydis_taksi_parke_10 dazasvydis_taksi_parke_3 dazasvydis_taksi_parke_6 dazasvydis_taksi_parke_4

 

Šratasvydis – taksi parke. Sportinis karinis žaidimas, aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas ir hobis, kuriame naudojamos itin realistiškai atrodančios tikrų ginklų elektro-pneumatinės kopijos (AEG), šaudančios plastikiniais rutuliukais (BB). Žaidimą žaidžiantys pavieniai asmenys ar komandos imituoja kariuomenės, policijos, teroristinių grupuočių veiksmus, ginkluotę, aprangą bei taktiką. Norintiems po žaidimo pasilinksminti ilgiau, pasiūlysime karišką kampelį, kuriame galėsite atšviesti gimtadienį, bernvakarį ar tiesiog aptarti įspaudžius po žaidimo. Taip pat nebus užmiršti šratsvydžio profesionalai. Bus tęsiamas pamėgtas „AIRSOFT DAY” žaidimas per visą taksį parką. Planuojame surengti du žaidimus šiais metai ir du kitais iki balandžio mėnesio. ( šratasvydis vilniuje, šratasvydis taksi parke)

airsoft-arena-taksi-parkas (5) airsoft-arena-taksi-parkas (2) airsoft-arena-taksi-parkas (1) airsoft-arena-taksi-parkas (3)

Reball – tai žaidimas, kuris galėtų būti pavadintas „dažasvydis, tik be dažų“. Žaidimas atrodo panašiai, kaip dažasvydis, naudojama ta pati įranga, tie patys šautuvai. Vienintelis skirtumas tas, kad šaudoma ne dažasvydžio kamuoliukais, kurie pripildyti dažais, o guminiais kamuoliukais. Šie kamuoliukai yra panašūs savo dydžiu ir svoriu į dažasvydžio kamuoliukus, bet jie yra daugkartinio naudojimo, tad po žaidimo jie surenkami ir išvalomi. Pagrindinis reball‘o pliusas, kad kamuoliukų skaičius nėra ribojamas, be to jūs neišsitepsite. Tad reball‘ą gali žaisti tiek suaugę, tiek vaikai. Norime nudžiuginti STUDENTUS. Reball žaidimui taikoma 25% nuolaida. Pasiūlymas galioja darbo dienomis, pateikus galiojantį studento pažymėjimą iki pat 2015-12-31. 

reball-4[1] reball-6[1] reball-9[1] reball-4[1]

Reball dažasvydžio treniruotės. Kviečiame visus norinčius išmokti žaisti dažasvydį į dažasvydžio treniruotes. Nereikalingas joks išankstinis pasirengimas, viskas ko reikia – tai noras sportuoti vieną ar daugiau kartų per savaitę (pasirinktinai) ir gera nuotaika. Pradedantiems žaidėjams suteiksime visą reikalingą įrangą. Treniruotės vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 19:00 val. Pelesos g. 1/2, LT-02161, Vilnius (ketvirtas aukštas) Reball salėje. Daugiau informacijos ir registracija telefonu +370 651 44010 (Tadas) arba el. paštu: tadas@paintball.lt . Ateik ir susipažink su sportiniu dažasvydžiu!

 

Lazeriai – taksi parke. Lasertag PRO – tai taktinis lazerių žaidimas, primenantis šratasvydį (airsoftą). Žaidimo metu atliekamos įvairiausios taktinės užduotys. Užduočių sudėtingumas priklauso nuo žaidėjo patirties bei grupės dydžio. Žaidimo scenarijai prasideda nuo paprasčiausio – pastato šturmo ar įkaito išlaisvinimo. Pažengusiems pasiūlysime susprogdinti priešų bazę, prieš tai patiems pasigaminti „sprogstamąjį užtaisą“ pagal spec. instrukcijas. Lazerių žaidimą Dažasvydžio centras organizuoja senajame Taksi parke „Airsoft Arenoje“ (8 aukštas).

lazeriai-taksi-parke lazeriai-taksi-parke-1 lazeriu_zaidimas

Pirtelė – po kasdienės rutinos ir įtampos šaunu pasinerti į šilumos, švaros, ramybės atmosferą. Pirtis – ideali vieta jėgų atstatymui, sielos bei kūno poilsiui. O jeigu po saunos, užplūdus energijai, norėtumėte surengti vakarėlį, džiaugiamės galėdami pasiūlyti kompleksą, kur kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia labiausiai: šėlsmo arba ramybės.Jūsų šventei ar poilsiui organizuoti siūlome pirtį bei jaukią pobūvių salę, esančią arti Vilniaus centro. Čia galėsite puikiai praleisti laiką, atšvęsti gimtadienį, bernvakarį, mergvakarį ar tiesiog maloniai atsipalaiduoti po aktyvios veiklos, surengti draugų susitikimą. Šiame poilsio komplekse įrengta pirtis, sūkurinė vonia, baseinas su povandeninėmis srovėmis, kas leidžia mėgautis vandens masažu, pobūvių salė, baras su baro kėdėmis, uždaras kambarys norintiems privatumo, atskira patalpa rūkymui. Taip pat rasite stalo fultbolą, TV, muziką, spalvotas šviesas, jas galima įsijungti šokių metu ar trokštant sukurti ypatingą atmosferą. Vienu metu linksmintis gali iki 26 žmonių. Poilsio kompleksas įsikūręs: Pietario g. 8, Vilnius  (Savanoriai). ( pirtis vilniuje, pirties nuoma vilniuje)

pirties-nuoma-vilniuje-duodam-garo-19[1] pirties-nuoma-vilniuje-duodam-garo-12[1] pirties-nuoma-vilniuje-duodam-garo-3[1]  pirties-nuoma-vilniuje-duodam-garo-26[1]

 

 

 

 

0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *