8 651 44010

  • lt
  • en

Atsiliepimai

Profesionaliai parengtas kliūčių ruožas

2015 Rugpjūčio 19-21 dienomis Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto Studentų atstovybė Fundamentinių mokslų fakultete (VGTU SA FMF) organizavo studentiškų išbandymų kupiną renginį – pirmakursių stovyklą. Prie šio renginio sėkmės prisidėjo mūsų rėmėjai ir draugai iš „Dažasvydžio centro“. Jų profesionaliai parengtas kliūčių ruožas, palaikoma smagi ir draugiška aplinka, ir sugalvotos neįprastos užduotys, nors ir buvo nelengvos, bet paliko gerą ir neišdildomą įspūdį visiems mūsų stovyklos dalyviams. VGTU SA FMF bendruomenė taria didelį AČIŪ visai „Dažasvydžio centro“ komandai už gerą ir sklandų pasiruošimą, nepamirštamus įspūdžius ir smagiai praleistą laiką.

VGTU Studentų atstovybė Fundamentinių mokslų fakulteto atstovas E. Daškevičius
VGTU SA FMF

Šauniai praleistas laikas

Vilniaus specialusis autotransportas

Ačiū labai už šauniai praleistą laiką ir tikrai smagų pasišaudymą!

VSA kolektyvas stato štabą 🙂

Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas Martynas S.
UAB VSA Vilnius

Ačiū už tikrai fantastišką renginį

Tokvila

„Tokvila“ vardu didelis AČIŪ už tikrai fantastišką renginį. Aš pati iš įmonės pusės jausdamasi atsakinga už tai, kaip renginys praeis, pavyks, patiks..., nuo pat renginio pradžios jaučiausi atsipalaidavusi, nes mačiau, kad viskas eina tiksliai, sklandžiai, jaučiant minios "pulsą" - dirba tikri profesionalai, kurie puikiai žino, kaip padaryti, kad šventė žmonėms patiktų, juos įtrauktų ir paliktų kuo geriausius įspūdžius. Dažasvydžio centro komanda labai šauni!!!

Tokvilos komanda ir priesaikos akimirkos

Personalo ir juridinio skyriaus vadovė Živilė J.A.
UAB Tokvila

Labai malonu buvo su Jumis bendradarbiauti

Panevėžio statybos trestas

Nuoširdžiai dėkoju AB „Panevėžio statybos trestas“ darbuotojų vardu už dažasvydžio organizavimą ir pravedimą mūsų įmonės vasaros šventės metu.

Video kilpas iš vykusio renginio: www.youtube.com

 

Marketingo vadovė Jurgita J.
AB Panevėžio statybos trestas